Przygotujcie się na emocjonalne wydarzenie. Dental Care organizuje wydarzenie podróżnicze , jakiego jeszcze w Kaliszu nie było. Już 20 listopada w Sali Kryształowej odbędzie się wielki come back popularnego programu “Świat w Kawałkach”. Tym razem usłyszymy 25 opowieści podróżniczych uczestników konkursu. Każdy ma zaledwie 4 minuty na zaprezentowanie swojej podróży.

Autor najlepszej prezentacji wygrywa dofinansowanie do swojej podróży w wysokości 1000 zł!

Z pewnością będzie to emocjonujące i inspirujące doświadczenie. A dla nas to znakomita okazja do wypromowania ducha podróży.

Restauracja Komoda, 20 listopada 2018 o godz 19:00.

Chcecie wziąć udział w niezwykłym wydarzeniu i zaprezentować swoją opowieść podróżniczą – w dowolnej formie? Może to być dźwięk, fotografia , same słowa, film. Jedynym warunkiem, jest to, że macie do dyspozycji tylko PIĘĆ MINUT. Wydarzenie będzie transmitowane poprzez portal calisia.pl. Nagrodą za najlepszą opowieść to dofinansowanie w wysokości 1000 zł  na kolejną podróż. Co należy zrobić, żeby wziąć udział w tym wydarzeniu? Wystarczy wypełnić poniższy formularz, a organizatorzy skontaktują się z Wami w celu omówienia szczegółów.

 

Zgłoszenie na Dental Care - Świat w kawałkach

 

Wysłanie zgłoszenia jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.