Dbamy o zdrowy i ładny uśmiech naszych pacjentów

Nieprzerwanie od 1997 roku.

Praca to nie wszystko

Podróże kształcą

Aktywność

Świat w kawałkach

Codzienne życie to chyba najbardziej fascynujące, co można obserwować w trakcie podróży. Jak mieszkają, jak zachowują się ludzie w różnych krajach. „Wejście” w codzienne życie oznacza, że przestajemy być turystą, a stajemy się podróżnikiem. Oto garść zdjęć z całego świata.

Okiem dentysty

Kiedy ma się pasję do stomatologii, zwraca się uwagę na szczegóły pomijane przez innych. Drzewo do którego trzeba przybić pieniążek jeśli boli nas ząb w Nepalu, świątynia zęba Buddy na Sri  Lance to tylko przykłady.

Różne oblicza edukacji

Mogą wyglądać różnie, ale na całym świecie dzieci uczą się tak samo. Pierwsze litery, pierwsze fascynacje, powolne kształtowanie się drogi przez życie…

Co ludzie jedzą na świecie?

Różnorodność jedzenia na całym świecie jest fascynująca. Ale w każdym miejscu chodzi o te same doznania: smak, brak głodu. Oczywiście z punktu widzenia stomatologa warto byłoby czasami zmienić zwyczaje żywieniowe, ale przecież nie po to jedziemy na drugi koniec świata, żeby komuś narzucać swoje przekonania.

Świat jest piękny!

Nieodmiennie, zawsze fascynował mnie świat, z jego różnorodnością, zachodami słońca, pięknem i brzydotą, bogactwem i biedą.

My i sport

Kiedy już zacznie się biega, nie ma odwrotu. Kolejny bieg, kolejne miejsce pełne podobnie myślących ludzi. Fascynacja ruchem, wolnością, oddechem. Zacznijcie, a trudno będzie przestać.

Co nowego?

Przeczytaj nasz blog

Zęby mleczne, stałe i następne: IMPLANTY – co to jest?

Co to są IMPLANTY ZĘBOWE, kto może je mieć i w jakich sytuacjach się zakłada  - pytamy dr Urszulę Włodarek, która od 27 lat prowadzi  jeden z najbardziej uznanych gabinetów stomatologicznych w Kaliszu - DentalCare. To tutaj można nie tylko leczyć zęby dzieci i...

Dental Care ma 25 lat!

Dental Care ma 25 lat!

W tym roku Dental Care obchodzi swoje 25 lecie. To duży powód do dumy: stopniowo, dzień po dniu leczymy ludzi, przywracamy im uśmiech. 25 lat oznacza też, że nasi Pacjenci doceniają to co dla nich robimy, że stale do nas wracają i że lubimy się nawzajem. 25 lecie to...

Bądźmy w kontakcie

GABINET DENTAL CARE
Ul. Staszica 29, 62-800 Kalisz
telefon – 62 766 76 66
telefon – 505 190 200
email: gabinet@dentalcare.localhost
Godziny otwarcia gabinetu: od poniedziałku do piątku od 8:00 do 20:00

13 + 6 =