BEZPIECZNE LECZENIE STOMATOLOGICZNE

Przyjmowanie Pacjentów

Przede wszystkim pragniemy zadbać o zdrowie wszystkich naszych Pacjentów i pracowników. Cel ten jest dla nas niezmiernie ważny, dlatego wprowadziliśmy ograniczenia związane z przyjmowaniem Pacjentów, by tym samym ograniczyć ryzyko rozprzestrzenienia się epidemii koronawirusa. Oznacza to, że z pomocy w naszej klinice nie będą mogły skorzystać osoby, które w przeciągu ostatnich 14 dni:

  • przebywały na kwarantannie,
  • mają objawy typowe dla zarażenia, takie jak gorączka, duszności oraz kaszel

W celu zwiększenia bezpieczeństwa umawianie na wizyty odbywa się wyłącznie drogą telefoniczną.

Stosowane środki ochrony osobistej

Świetnie zdajemy sobie sprawę, że obecny okres jest niezwykle trudny, dlatego w naszych działaniach skupiliśmy się na jeszcze mocniejszym podniesieniu wysokich światowych standardów bezpieczeństwa w Dental Care. W naszym postępowaniu opieramy się nie tylko na wytycznych krajowych instytucji i międzynarodowych organizacji takich jak WHO. Dzięki temu możemy świadczyć usługi stomatologiczne na najwyższym światowym poziomie zgodnie z wyśrubowanymi międzynarodowymi standardami.

Nasz personel korzysta również ze specjalnych środków ochrony osobistej. Stosujemy między innymi maseczki, które charakteryzują się najwyższą skutecznością zatrzymywania niezwykle drobnych cząsteczek oraz dodatkowe pary rękawiczek. Ponadto z gabinetów zostały usunięte wszystkie przedmioty, które nie są niezbędne do przeprowadzenia zabiegu. 

Dodatkowe środki bezpieczeństwa

Obecnie Pacjenci umawiani są w taki sposób, aby ograniczyć ich liczbę w poczekalni do maksimum 6 osób z zachowaniem co najmniej 2 metrów odstępu. Właśnie dlatego prosimy nie przychodzić na wizytę z osobą towarzyszącą. Przerwy między wizytami są niezbędne, ponieważ to właśnie w trakcie nich nasz zespół sprząta, dezynfekuje oraz wietrzy gabinet a także używamy wysokiej jakości środków dezynfekujących. Ponadto nie używamy materiałów do mycia wielokrotnego użytku.

Jak przebiega sterylizacja?

W naszej klinice zawsze po każdym zabiegu wszystkie narzędzia są dezynfekowane. Są one dokładnie myte bez użycia materiałów wielokrotnego użytku. Narzędzia są sterylizowane zgodnie z najwyższymi procedurami higienicznymi opracowanymi przez Sanepid. Oznacza to, że są one na początku wkładane do specjalnego pojemnika wypełnianego stężonym preparatem dezynfekującym, który ma na celu usunięcie wszystkich bakterii i wirusów. Następnie narzędzia dokładnie myje się w zdemineralizowanej wodzie, a potem osusza. W celu zapewnienia najwyższego bezpieczeństwa nasz personel zmienia rękawiczki po każdym myciu. Ostatnim etapem jest włożenie narzędzi do autoklawu, czyli profesjonalnego urządzenia, którego zadaniem jest sterylizacja narzędzi. Tak przygotowane narzędzia są przenoszone do gabinetu w szczelnie zamkniętym i specjalnie przygotowanym pojemniku. Za przeprowadzenie całego procesu odpowiadają nasze wykwalifikowane asystentki, które mogą pochwalić się bogatym doświadczeniem w pracy w gabinetach stomatologicznych. 

Najważniejsze bezpieczeństwo

Zastosowane środki ochrony oraz wprowadzone przez nas procedury mają za zadanie zapewnienie Tobie i naszym pracownikom bezpieczeństwa. W ten sposób jeszcze bardziej podnieśliśmy niezwykle wysokie międzynarodowe standardy stosowane w naszej klinice. 

Opinie Naszych Pacjentów

Wiktoria WiktoriaWiktoria Wiktoria
16:41 01 Dec 21
Wielu z nas wizyta u stomatologa kojarzy się z horrorem. Bólowi zębów towarzyszy bezwzględny ból brzucha ze stresu. DentalCare - Pani Doktor raz na zawsze wyleczyła moje zęby po przejściach (w tym nieudanych leczeniach kanałowych) ale i wyzbyła mnie z panicznego lęku przed siadaniem na dentystyczny fotel. Sama atmosfera podczas wizyty jest świetna, ma się wrażenie że miejsce jest przyjazne zarówno młodszym, jak i starszym pacjentom. Najważniejsze jednak jest samo leczenie - sprawne, konkretne, profesjonalne - i tu, dla nas pacjentów - bezbolesne. Polecam serdecznie to miejsce i przesympatyczną Panią Doktor.Ps. Mój mąż widząc moje „nowe” nastawienie poszedł w ciemno i również wrócił zadowolony, choć bez zęba 🙂 (podobno czasami z „ósemkami” tak jest).Pozdrawiam,Wiktoria
Tomasz GTomasz G
09:29 27 Nov 21
Wielu dentystów odwiedziłem aż w końcu trafiłem :)W całym obiekcie panuje ciepła i miła atmosfera a Pani doktor pracuje na wysokim poziomie. Szczegółowo omówiony plan działania i poczucie zaangażowania sprawia, że człowiek idzie do gabinetu z przyjemnością.
Izabela CzajaIzabela Czaja
16:40 25 Nov 21
Opieka stomatologiczna na bardzo wysokim poziomie, wizyta zawsze dokładnie na ustaloną wcześniej godzinę. Pani doktor Urszula przed przystąpieniem do czynności leczniczych zawsze dokładnie tłumaczy przebieg i konieczność wykonywanego zabiegu. Wszystko przebiega w pełnym komforcie i co najważniejsze, bezboleśnie. Na bardzo duży plus zasługuje Pani Aneta, która uwolniła mnie od uciążliwego kamienia, PROFESKA w każdym calu. Ceny adekwatne do wykonanych usług, a w tych czasach to jest duży atut. POLECAM ten gabinet, teraz mój uśmiech jest piękny i szeroki.
Marta KrancMarta Kranc
12:58 08 Sep 21
Gabinet stomatologiczny na najwyższym poziomie. Profesjonalnie wyposażony, ma na miejscu nawet pantomograf. Miałam usuwane dwie ósemki na jednej wizycie przez Panią Doktor Urszulę. Wszystko odbyło się w przeciągu 15 minut razem ze znieczuleniem i szyciem! Jestem bardzo zadowolona, bo nic nie czułam i szybko doszłam do siebie po zabiegu. Otrzymałam zalecenia pozabiegowe oraz receptę. Teraz korzystam z zabiegów piaskowania i wybielania zębów za pomocą szyn. Jestem bardzo zadowolona, wszystko czego potrzebuję znalazłam w jednym miejscu. Uważam, że cena jest adekwatna do jakości wykonywanej usługi. Polecam
Ewa KaczmarekEwa Kaczmarek
13:52 01 Sep 21
Do Pani Urszuli trafilam z polecenia mojej przyjaciolki, ktora rowniez jest z zawodu stomatologiem i podczas ostatniego roku studiow odbywala praktyki w gabinecie Dental Care, miala wiec okazje osobiscie przekonac sie o wysokiej jakosci uslugach swiadczonych przez Pania Urszule. Po studiach przyjaciolka wyjechala z Polski i zasugerowala, ze jezeli potrzebuje dobrego dentysty to uwaza, ze Pani Urszula jest najlepszym wyborem w Kaliszu. W 2012 roku udalam sie do Dental Care z prosba o dokladny przeglad mojego uzebienia. Po obejrzeniu zdjecia rentgenowskiego zostalam poinformowana, ze wczesniejsi dentysci (ktorych do tej pory czesto zmienialam) zle przeprowadzili zabieg leczenia kanalowego w zwiazku z czym trzy (teoretycznie wyleczone zeby) trzeba bylo ponownie otwierac (by doczyscic korzenie, w ktorych tworzyl sie juz stan zapalny). Jedynym dobrze wyleczonym kanalowo zebem okazal sie ten, na ktorym uczyla sie moja przyjaciolka, jeszcze jako studentka.. W zwiazku z powyzszym od 2012 roku lecze swoje zemby jedynie u Pani Urszuli, poniewaz daje mi to 100% pewnosci ze moje zeby sa pod dobra opieka.
js_loader

kompleksowa stomatologia w jednym miejscu

płatność kartą

parking dla Pacjentów

dostęp do internetu

kawa na życzenie

wygodna poczekalnia

TV w poczekalni

klimatyzowane pomieszczenia

FORMULARZ KONTAKTOWY

    Więcej o przetwarzaniu danych osobowych. Kliknij Tu.

     

    505 190 200