DOŻYWOTNIA GWARANCJA

w gabinetach stomatologicznych Dental Care w Kaliszu

Czy doświadczyłaś kiedyś sytuacji, gdy wychodząc z gabinetu nie wiedziałaś na jaką gwarancję możesz liczyć? Być może nie poinformowano Cię o tym? Jeżeli nawet sama się dopytujesz to czy czas trwania gwarancji obejmuje rok lub dwa i to tylko na niektóre usługi?
Poznaj zatem nowy wymiar stomatologii gdzie lekarze przejmują na siebie odpowiedzialność za powodzenie zabiegów!
Oferujemy gwarancję na implanty na całe życie
Wszystkie problemy rozwiążemy bezpłatnie
 
Jako gabinet dbający szczególnie o jakość leczenia oraz najwyższe standardy obsługi pacjenta, Dental Care wprowadził podwójne zabezpieczenie dla swoich pacjentów implantologicznych:
 
  • Z każdego pacjenta, który zdecyduje się na implanty zębowe, zdejmujemy finansową odpowiedzialność. Innymi słowy zakładamy implant na własne ryzyko. Jeżeli za pierwszym razem implant nie przyjmie się (ryzyko odrzucenia implantu przez organizm człowieka to zaledwie 3%), ponowną procedurę wykonamy na nasz koszt. Jeżeli drugi implant też się nie przyjmie (ekstremalna sytuacja) zwrócimy koszty pierwotnego zabiegu. Oznacza to, że albo otrzymasz nowy ząb, albo nie będzie Cię to kosztowało ani grosza!
  • Dodatkowo dla każdego pacjenta, który będzie przychodził na przegląd i higienizację jamy ustnej dwa razy do roku, gwarantujemy implanty na całe życie. Tak – na całe życie! Oznacza to, że jeżeli wystąpią jakiekolwiek problemy z implantem założonym w Dental Care, my rozwiążemy je bezpłatnie. Ponownie – nie zapłacisz ani grosza!
Ponadto świadomi umiejętności naszych lekarzy oraz tego, że stosujemy rozwiązania o najwyższej światowej jakości, dajemy pacjentom gwarancję na wszystkie prace wykonywane w Dental Care. Większość zabiegów objęta jest gwarancją od 2 do 5 lat, w tym również dożywotnim. Wszystkich szczegółowych informacji udzielamy Pacjentowi podczas przedstawienia planu leczenia.

 

Warunkiem zachowania gwarancji jest regularne uczęszczanie na wizyty kontrolne w Dental Care. Częstotliwość wizyt jest ustalana indywidualnie w zależności od rodzaju leczenia. Niezbędne jest także wykonywanie profesjonalnej higienizacji zębów co 6 miesięcy lub według zaleceń stomatologa.

Szczegółowe warunki gwarancji dostępne są dla pacjentów w recepcji. 
Każdy nowo zarejestrowany pacjent otrzymuje je również w dniu swojej pierwszej konsultacji wraz z Pakietem Powitalnym.

Opinie Naszych Pacjentów

Wiktoria WiktoriaWiktoria Wiktoria
16:41 01 Dec 21
Wielu z nas wizyta u stomatologa kojarzy się z horrorem. Bólowi zębów towarzyszy bezwzględny ból brzucha ze stresu. DentalCare - Pani Doktor raz na zawsze wyleczyła moje zęby po przejściach (w tym nieudanych leczeniach kanałowych) ale i wyzbyła mnie z panicznego lęku przed siadaniem na dentystyczny fotel. Sama atmosfera podczas wizyty jest świetna, ma się wrażenie że miejsce jest przyjazne zarówno młodszym, jak i starszym pacjentom. Najważniejsze jednak jest samo leczenie - sprawne, konkretne, profesjonalne - i tu, dla nas pacjentów - bezbolesne. Polecam serdecznie to miejsce i przesympatyczną Panią Doktor.Ps. Mój mąż widząc moje „nowe” nastawienie poszedł w ciemno i również wrócił zadowolony, choć bez zęba 🙂 (podobno czasami z „ósemkami” tak jest).Pozdrawiam,Wiktoria
Tomasz GTomasz G
09:29 27 Nov 21
Wielu dentystów odwiedziłem aż w końcu trafiłem :)W całym obiekcie panuje ciepła i miła atmosfera a Pani doktor pracuje na wysokim poziomie. Szczegółowo omówiony plan działania i poczucie zaangażowania sprawia, że człowiek idzie do gabinetu z przyjemnością.
Izabela CzajaIzabela Czaja
16:40 25 Nov 21
Opieka stomatologiczna na bardzo wysokim poziomie, wizyta zawsze dokładnie na ustaloną wcześniej godzinę. Pani doktor Urszula przed przystąpieniem do czynności leczniczych zawsze dokładnie tłumaczy przebieg i konieczność wykonywanego zabiegu. Wszystko przebiega w pełnym komforcie i co najważniejsze, bezboleśnie. Na bardzo duży plus zasługuje Pani Aneta, która uwolniła mnie od uciążliwego kamienia, PROFESKA w każdym calu. Ceny adekwatne do wykonanych usług, a w tych czasach to jest duży atut. POLECAM ten gabinet, teraz mój uśmiech jest piękny i szeroki.
Marta KrancMarta Kranc
12:58 08 Sep 21
Gabinet stomatologiczny na najwyższym poziomie. Profesjonalnie wyposażony, ma na miejscu nawet pantomograf. Miałam usuwane dwie ósemki na jednej wizycie przez Panią Doktor Urszulę. Wszystko odbyło się w przeciągu 15 minut razem ze znieczuleniem i szyciem! Jestem bardzo zadowolona, bo nic nie czułam i szybko doszłam do siebie po zabiegu. Otrzymałam zalecenia pozabiegowe oraz receptę. Teraz korzystam z zabiegów piaskowania i wybielania zębów za pomocą szyn. Jestem bardzo zadowolona, wszystko czego potrzebuję znalazłam w jednym miejscu. Uważam, że cena jest adekwatna do jakości wykonywanej usługi. Polecam
Ewa KaczmarekEwa Kaczmarek
13:52 01 Sep 21
Do Pani Urszuli trafilam z polecenia mojej przyjaciolki, ktora rowniez jest z zawodu stomatologiem i podczas ostatniego roku studiow odbywala praktyki w gabinecie Dental Care, miala wiec okazje osobiscie przekonac sie o wysokiej jakosci uslugach swiadczonych przez Pania Urszule. Po studiach przyjaciolka wyjechala z Polski i zasugerowala, ze jezeli potrzebuje dobrego dentysty to uwaza, ze Pani Urszula jest najlepszym wyborem w Kaliszu. W 2012 roku udalam sie do Dental Care z prosba o dokladny przeglad mojego uzebienia. Po obejrzeniu zdjecia rentgenowskiego zostalam poinformowana, ze wczesniejsi dentysci (ktorych do tej pory czesto zmienialam) zle przeprowadzili zabieg leczenia kanalowego w zwiazku z czym trzy (teoretycznie wyleczone zeby) trzeba bylo ponownie otwierac (by doczyscic korzenie, w ktorych tworzyl sie juz stan zapalny). Jedynym dobrze wyleczonym kanalowo zebem okazal sie ten, na ktorym uczyla sie moja przyjaciolka, jeszcze jako studentka.. W zwiazku z powyzszym od 2012 roku lecze swoje zemby jedynie u Pani Urszuli, poniewaz daje mi to 100% pewnosci ze moje zeby sa pod dobra opieka.
js_loader

kompleksowa stomatologia w jednym miejscu

płatność kartą

parking dla Pacjentów

dostęp do internetu

kawa na życzenie

wygodna poczekalnia

TV w poczekalni

klimatyzowane pomieszczenia

FORMULARZ KONAKTOWY

    Więcej o przetwarzaniu danych osobowych. Kliknij Tu.

     

    505 190 200