Implanty

Niewielkie, wykonane z tytanu elementy, które wprowadzone do kości zastępują korzeń zęba. Kształtem przypominają śrubę, stad często tak właśnie jest określany implant zęba.

Dzięki implantom wprowadzonym do kości możemy odbudować na min koronę zęba, zbudować most przy rozległych ubytkach zębów, czy też wykorzystać implanty jako podparcie protezy całkowitej. Czasami wystarczą tylko 4 implanty, by proteza trzymała się bardzo dobrze.

Dzięki implantom uzupełnienie brakujących stało się bardziej przyjazne dla pacjenta i wygodne. Niestety, wprowadzenie implantu czasami wiąże się z koniecznością odbudowy kości- zdarza się to, gdy upłynęło dużo czasu od usunięcia zęba. W naszym gabinecie to nie problem. Obecnie stosowane implanty mają ok. 5mm, a zabieg dołożenia kości bardzo często wykonywany jest jednocześnie z wprowadzeniem implantu. Skraca to czas do osiągnięcia pełnego, pięknego uśmiechu.
Zabiegi implantologiczne wyceniane są indywidualnie, przy wsparciu nowoczesnych technologii są również coraz bardziej przewidywalne.

Bądźmy w kontakcie

GABINET DENTAL CARE
Ul. Staszica 29, 62-800 Kalisz
telefon – 62 766 76 66
telefon – 505 190 200
email: gabinet@dentalcare.kalisz.pl 

Godziny otwarcia gabinetu: od poniedziałku do piątku od 8:00 do 20:00

3 + 1 =