Implanty

Zapewniając piękny i naturalny uśmiech naszym pacjentom od wielu lat proponujemy implanty jako jedną ze sprawdzonych metod leczenia. Implanty to najbardziej zbliżona do natury metoda przywrócenia utraconego zęba lub też zębów. Implant stomatologiczny składa się z tytanowego korzenia, który zostaje wszczepiony przez lekarza stomatologa w miejsce brakującego zęba. Taki korzeń „zrasta się” z kością, a następnie na tak przygotowane miejsce zakładany jest porcelanowy ząb, który jest idealnie podobny do naturalnego zęba i spełnia również wszystkie jego funkcje. Wykonujemy także uzupełnienia protetyczne wykonane na implantach, co pozwala na odbudowę na kilku implantach całego estetycznego uśmiechu, uzyskując zarazem w pełni naturalny wygląd zębów.
W gabinecie DentalCare oferujemy wybór systemów implantologicznych czołowych producentów: NOBEL, STRAUMANN, MIS, BICON, które zawsze odpowiednio dobieramy do potrzeb, indywidualnego przypadku i możliwości pacjenta.
W naszym gabinecie stosujemy implant jako najlepsze rozwiązanie w przypadku:

  • braku pojedynczego zęba,
  • brak kilku zębów,
  • całkowitego bezzębia, braku własnych zębów pacjenta i z problemem noszenia protez całkowitych. Wtedy możemy zaproponować kilka komfortowych rozwiązań opartych na wszczepionych 2, 4 lub 6 implantach zębów.

Wszystkie zabiegi chirurgiczne związane ze wszczepieniem implantów oraz pełną diagnostykę wykonujemy bez bólu w naszym gabinecie od wielu lat.

Świat w Kawałkach

Świat w Kawałkach To cykl wydarzeń podróżniczych, których organizatorem jest Dental CARE – Gabinety Stomatologiczne. O wydarzeniu Poza swoją podstawową działalnością, jaka jest szeroka oferta usług stomatologicznych, Dental CARE propaguje aktywny styl życia i podróże,...

Bądźmy w kontakcie

GABINET DENTAL CARE
Ul. Staszica 29, 62-800 Kalisz
telefon – 62 766 76 66
telefon – 505 190 200
email: gabinet@dentalcare.kalisz.pl 

Godziny otwarcia gabinetu: od poniedziałku do piątku od 8:00 do 20:00

3 + 10 =