Inlay / Onaly

Bardzo szybko doceniliśmy w naszej praktyce zalety stosowania wypełnień „Inlay” oraz „Onlay”. Bazując na naszym doświadczeniu oraz na końcowym efekcie estetycznym zabiegu, uważamy to rozwiązanie jako wysoko efektywne w wypełnieniach bocznych zębów, głównie z powodu dużej wytrzymałości na działające w tym obszarze siły zaciskania zębów. Inlay’e i Onlay’e to wypełnienia odbudowujące brakujące tkanki zęba, wykonywane w laboratorium (co gwarantuje najwyższą dokładność), wklejane do jamy ustnej.

Dbając o jak najlepszy końcowy efekt estetyczny, w naszej praktyce wykorzystujemy do takich zabiegów wysokiej klasy materiały – na przykład porcelanę tłoczoną, czy też materiały kompozytowe. Wypełnienia takie zastępują tradycyjne plomby. Wkłady – nakładki są niezastąpione przy odbudowie całej powierzchni żującej zębów bocznych, ze względu na swoją wytrzymałość.

Cały zabieg wykonujemy całkowicie bezboleśnie podczas dwóch wizyt z zachowaniem najwyższej jakości i precyzji. Onlay’e są bardziej wytrzymałe niż zwykłe plomby i posiadają indywidualny, precyzyjny proces modelowania poza jamą ustną, zapewniający najwyższą dokładność i długotrwały efekt estetyczny.

Bądźmy w kontakcie

GABINET DENTAL CARE
Ul. Staszica 29, 62-800 Kalisz
telefon – 62 766 76 66
telefon – 505 190 200
email: gabinet@dentalcare.kalisz.pl 

Godziny otwarcia gabinetu: od poniedziałku do piątku od 8:00 do 20:00

6 + 8 =