INVISALIGN w Dental Care

Ile kosztuje leczenie Systemem Invisalign?

  • Koszt leczenia Systemem Invisalign określa w Dental Care Kalisz stomatolog lub ortodonta na podstawie Twoich szczególnych potrzeb, z uwzględnieniem długości leczenia i rodzaju wad wymagających korekty.
  • Przed rozpoczęciem leczenia możesz skontaktować się z Naszą rejestracją pod numerem telefonu 505 190 200 i zostaniesz umówiony na wizytę konsultacyjną, a podczas takiej wizyty lekarz poda ci przybliżony koszt leczenia.
  • Nasz Przeszkolony lekarz Invisalign Urszula Włodarek może zaoferować plany płatności. Możesz sprawdzić ich dostępność, umawiając się na wizytę.

Jak długo trwa leczenie Systemem Invisalign?

Już po zaledwie 6 miesiącach twój nowy uśmiech będzie widoczny

Dowiedz się, jak wiele przypadków kwalifikuje się do leczenia Invisalign.

Stłoczone zęby

Gdy w szczęce jest za mało miejsca, aby normalnie pomieścić zęby, mogą się one stłoczyć, zachodzić na siebie i obracać oraz być wypychane do przodu lub do tyłu.

Zgryz otwarty

Jeśli górne i dolne zęby nie stykają się po zamknięciu ust, lekarz nazywa to zgryzem otwartym.

Nagryz pionowy

Z nagryzem pionowym mamy do czynienia, gdy górne przednie zęby zachodzą na dolne przednie zęby. U większości osób występuje przynajmniej niewielki nagryz pionowy.

Zgryz krzyżowy

Jeśli po zamknięciu zębów niektóre z przednich zębów znajdują się za zębami dolnymi – zamiast tak jak powinny, przed – lekarz nazywa takie ustawienie zgryzem krzyżowym.

Szparowatość

Gdy odstęp pomiędzy co najmniej dwoma zębami jest nadmierny, lekarz nazywa to problemem dotyczącym rozstawu zębów lub szparowatością.

Ogólnie proste zęby

Podoba ci się twój uśmiech, ale jednak czegoś mu brakuje... Być może zbliża się jakaś specjalna okazja albo chcesz poczuć się pewniej w pracy. Niewielkie poprawki mogą sprawić ogromną różnicę, a dzięki leczeniu Systemem Invisalign możesz zobaczyć zmianę bardzo szybko.

Przodozgryz

Przodozgryz występuje, gdy po zamknięciu ust dolne przednie zęby znajdują się przed przednimi zębami górnymi. W wielu przypadkach przyczyną takiego ustawienia może być nadmierne wysunięcie dolnej szczęki.

Cyfrowy plan leczenia Invisalign

Chcesz się dowiedzieć, czy leczenie Systemem Invisalign jest dla ciebie odpowiednie?

505 190 200