Leczenie zębów bez bólu

Stomatologia bez bólu?

Zapewniając naszym pacjentom komfortowe i bezbolesne wykonanie zabiegów oraz dobre samopoczucie, podczas przeprowadzania zabiegów w naszej praktyce wykorzystujemy bardzo skuteczne preparaty i żele smakowe. Przeprowadzamy zabiegi bezboleśnie poprzez miejscowe znieczulenie błony śluzowej żelem lub spray’em. Przed rozpoczęciem zabiegu pacjent nie czuje żadnego wkłucia. Żel nakładamy na błonę śluzową w miejscu planowanego wkłucia, odczekujemy chwilę i następnie środek znieczulający jest podawany bardzo powoli – dozowany kropelkowo bez dużego ciśnienia.
Nowoczesne preparaty stosowane w naszej praktyce zapewniają komfortowe znieczulenia dla pacjentów w każdym wieku. Odpowiednie dozowanie i czas działania znieczulenia pozwala na leczenie pacjentów bez bólu w trakcie trwania zabiegu oraz po nim.
Dbamy o dobre samopoczucie naszych pacjentów i zapewniamy odpowiednią opiekę po wykonanych zabiegach i w czasie procesu gojenia.

Przyjazna atmosfera w gabinetach

W Dental Care dużą wagę przywiązujemy do przyjaznej atmosfery, która dla niektórych może wydawać się mniej ważna w całym procesie leczenia. Wspomnienia z wizyty u dentysty rozpoczynają się już od momentu wejścia do gabinetu i rozmowy w rejestracji z Rejestratorką. Bardzo często już pierwszy kontakt z uśmiechniętą rejestratorką, która jest otwarta i pomocna decyduje o tym, jak Pacjent będzie czuł się w czasie pobytu w Dental Care i czy w razie potrzeby zdecyduje się powrócić na dalsze leczenie siebie lub swoich bliskich. Komfortowe warunki w oczekiwaniu na wizytę to dobry czas, aby Pacjent mógł zrelaksować się przy filiżance dobrej kawy lub herbaty oraz ukoić nerwy. Taki jest właśnie obraz naszej recepcji, gdzie każdy Pacjent oczekujący na zabieg, może liczyć na empatię i życzliwe podejście ze strony naszego personelu. 

Indywidualne podejście

w Dental Care stosujemy indywidualne podejście do każdego Pacjenta, uwzględniając jego całą historię leczenia, potrzeby i oczekiwania, które często jest kluczowe dla pozytywnych wyników całego leczenia. Na bazie takich danych stomatolog dobiera najbardziej odpowiednią i skuteczną metodę leczenia, tak by Pacjent w czasie całego pobytu w Naszych gabinetach czuł się komfortowo i bezpiecznie. Budowanie relacji między pacjentem, a lekarzem umożliwia uporanie się z problemem dentofobii. Właśnie dzięki temu możliwe jest maksymalne zniwelowanie stresu i osiągnięcie satysfakcjonujących efektów leczenia. 

W tej sytuacji niezwykle ważne jest wyjaśnienia całego przebiegu leczenia, tak by Pacjent miał pełen komfort psychiczny i wiedział, że dentysta nie ma przed nim żadnych tajemnic. W gabinetach stomatologicznych Dental Care każda osoba, która zgłasza się nawet z drobnym problemem stomatologicznym, może liczyć na profesjonalną pomoc i wsparcie ze strony całego zespołu.

505 190 200