Licówki są doskonałym rozwiązaniem, aby poprawić wygląd twoich zębów

Licówki, czym są?

Licówki to cieniutkie porcelanowe łuski pokrywające przednią stronę zębów. Światło odbija się od licówki w taki sam sposób jak od naturalnego szkliwa. Dzięki temu nawet dentysta nie jest w stanie rozpoznać różnicy między nimi, a naturalnymi zębami.

Są one całkowicie odporne na przebarwienia powstające od napojów i jedzenia. Oznacza to, że zachowanie odpowiedniej higieny jamy ustnej i użycie licówek pozwala cieszyć się nieustającym pięknym uśmiechem.

w jakich przypadkach najlepiej stosować Licówki?

Trwałe przebarwienia uzębienia​

Mogą one być wywołane przyjmowanymi lekarstwami, nadmiarem fluoru lub leczeniem kanałowym. Zdarza się, że te przebarwienia nie mogą być poddane wybielaniu i w takich sytuacjach porcelanowe licówki są idealnym rozwiązaniem.

Nierówne zęby​

W przypadku występowania niewielkich wad zgryzu licówki umożliwiają skorygowanie problemu. Dotyczy to również przerw między zębami, które właśnie bardzo często są zamykane dzięki stosowaniu licówek.

Uszkodzenia mechaniczne zębów

Wszystkie pęknięcia i nierówności powstałe na skutek urazów, a także będące skutkiem niewłaściwej diety lub nawyku zgrzytania zębami mogą być skorygowane i usunięte za pomocą licówek.

Zobacz efekt przed i po zabiegu

505 190 200