Oto wyniki konkursu Świat w kawałkach

Komisja konkursowa musiała zmierzyć się z nie lada wyzwaniem. Wśród uczestników wydarzenia “Świat w Kawałkach” trzeba było wyłonić zwycięzcę, a poziom był bardzo wyrównany.

Pomogły głosy zgromadzonych na sali, na której prezentowano pięciominutowe opowieści podróżnicze. Konkurs odbył się z okazji 25-lecia Gabinetu Stomatologicznego Dental CARE.

Article zrzut ekranu 2018 12 03 o 15.17.55

Organizatorzy spodziewali się około 60 osób. Przyszło o sto osób więcej. Okazuje się, że podróże budzą sporo emocji. Świat w Kawałkach okazał się sukcesem.

Ale jak ocenić poszczególne historie opowiedziane przez uczestników? Pomocy w decyzji miały udzielić głosy internautów i głosy zgromadzonych na wydarzeniu.

Komisja konkursowa, składająca się z przedstawicieli organizatora konkursu zdecydowała o poszerzeniu grona zwycięzców o wyróżnienia. Ta decyzja wynika z jakości opowieści i dynamicznego charakteru ich prezentacji.

Głosami publiczności oraz głosami komisji niezaprzeczalnie wygrał Krzysztof Galant, który pozytywnie zaskoczył publiczność wykonaniem piosenki rapowej poświęconej… własnemu miastu. To stąd Krzysztof wylatuje do różnych miejsc, to tu powraca za każdym razem. Komisja kierowała się w swojej decyzji również emocjonalnym aspektem prezentacji, dużą dawką dobrze pojętego patriotyzmu lokalnego, którzy przebijał z wykonania rapowej piosenki poświęconej Kaliszowi.

Tego samego zdania była publiczność, która przyznała Krzysztofowi Galantowi 375 punktów, co było najwyższym wynikiem ze wszystkich zaprezentowanych historii, oraz dodatkowymi spontanicznymi uwagami na kartkach do głosowania (WOW! , 5+, 6 itp), a podczas wydarzenia gromkimi brawami!

Jak już wspomnieliśmy, komisja konkursowa miała trudne zadanie, bo właściwie wszystkie zaprezentowane opowieści były na swój sposób oryginalne i bardzo różne.

Dlatego postanowiono przyznać dodatkowe wyróżnienia w postaci wywiadu na Calisia.pl – następującym historiom: Dagmara Gruszka i Małgorzata Kowalskaza pełną ekspresji opowieść o Indiach. Anna Kotarska – Boczek za najbardziej barwną i interaktywną historię. Kamil Mikołajczyk i Aleksandra Wieczorek za największy entuzjazm opowieści oraz Michał Asperski za niezwykłość przedstawionego wyczynu i pasję.

Z wszystkimi wyróżnionymi redakcja Calisia.pl przeprowadzi wywiady i opublikuje je na portalu, gdzie codziennie zagląda przynajmniej 8,5 tysiąca osób!

Wszystkim uczestnikom Konkursu oraz zgromadzonym gościom bardzo dziękujemy za udział w wydarzeniu. Organizatorzy konkursu skontaktują się ze zwycięzcą i autorami wyróżnionych opowieści.

Zęby mleczne, stałe i następne: IMPLANTY – co to jest?

Co to są IMPLANTY ZĘBOWE, kto może je mieć i w jakich sytuacjach się zakłada  - pytamy dr Urszulę Włodarek, która od 27 lat prowadzi  jeden z najbardziej uznanych gabinetów stomatologicznych w Kaliszu - DentalCare. To tutaj można nie tylko leczyć zęby dzieci i...

Dental Care ma 25 lat!

Dental Care ma 25 lat!

W tym roku Dental Care obchodzi swoje 25 lecie. To duży powód do dumy: stopniowo, dzień po dniu leczymy ludzi, przywracamy im uśmiech. 25 lat oznacza też, że nasi Pacjenci doceniają to co dla nich robimy, że stale do nas wracają i że lubimy się nawzajem. 25 lecie to...

Bądźmy w kontakcie

GABINET DENTAL CARE
Ul. Staszica 29, 62-800 Kalisz
telefon – 62 766 76 66
telefon – 505 190 200
email: gabinet@dentalcare.kalisz.pl 

Godziny otwarcia gabinetu: od poniedziałku do piątku od 8:00 do 20:00

11 + 1 =