Stomatologia estetyczna

Od wielu lat stosujemy w naszej praktyce najnowsze osiągnięcia i rozwiązania we współczesnej stomatologii estetycznej. Zapewniamy pacjentom zdrowy i estetyczny uśmiech – poprawiamy oraz odbudowujemy kształt zębów wraz z wszelkimi rodzajami przekrzywień, przerw, czy przebarwień. W DentalCARE świadczymy kompleksowe usługi stomatologiczne, pozwalające osiągnąć piękny uśmiech w każdym wieku. Pierwszym etapem jest ustalenie indywidualnego planu leczenia, który ma na celu poprawę długości, kształtu i koloru zębów, a jednocześnie poprawę zapadniętych policzków i kącików warg. Wykonujemy odpowiednie zabiegi, takie jak: wybielanie zębów, protezy, korony, odbudowę, Inlay, czy licówki. Istnieje wiele możliwości odbudowy złamanych, ukruszonych lub nieestetycznych wypełnień w przednich zębach.

Stosowane przez nas współczesne materiały kompozytowe dają możliwość uzyskania kształtu, przezierności i koloru jak naturalny ząb. Dlatego też wybierzemy dla Państwa jak najbardziej oszczędzający tkanki sposób odbudowy zębów.

Wypełnienia kompozytowe doskonale nadają się do odbudowy złamanych brzegów siecznych, niewielkich zmian kształtu i koloru zębów przednich. Wypełnienia mają zbliżoną ścieralność do szkliwa i nie ulegają przebarwieniu.
Zęby boczne, w zależności od wielkości ubytku, można odbudować: materiałem kompozytowym, Inlayem (kompozytowym, porcelanowym, złotym). W przypadku dużego zniszczenia korony zęba czasami jest konieczność wykonania korony porcelanowej.
Wypełnienia kompozytowe są najlepszym rozwiązaniem w małych oraz średnich ubytkach w zębach bocznych. Dzięki właściwej technice oraz ich właściwości materiałów wpasowują się kolorem i kształtem w naturalny ząb i pozostają szczelne przez długi czas.

Świat w Kawałkach

Świat w Kawałkach To cykl wydarzeń podróżniczych, których organizatorem jest Dental CARE – Gabinety Stomatologiczne. O wydarzeniu Poza swoją podstawową działalnością, jaka jest szeroka oferta usług stomatologicznych, Dental CARE propaguje aktywny styl życia i podróże,...

Bądźmy w kontakcie

GABINET DENTAL CARE
Ul. Staszica 29, 62-800 Kalisz
telefon – 62 766 76 66
telefon – 505 190 200
email: gabinet@dentalcare.kalisz.pl 

Godziny otwarcia gabinetu: od poniedziałku do piątku od 8:00 do 20:00

6 + 7 =