Zapewniając naszym pacjentom estetyczny uśmiech i dobre samopoczucie, od wielu lat z sukcesem przeprowadzamy zabiegi usuwania kamienia nazębnego i oczyszczenia ich z osadów po kawie i papierosach. Zabiegi przywracające zębom naturalny jednolity kolor wykonujemy nowoczesną piaskarką Air Flow firmy EMS oraz ultradźwiękami również firmy EMS. Usuwanie kamienia ultradźwiękami zapewnia najlepsze efekty, a czas trwania zabiegu jest dzięki temu znacznie krótszy, co w efekcie powoduje, iż cały proces jest przyjemniejszy dla pacjenta.
Usuwanie kamienia, poza przywróceniem naturalnego wyglądu zębów, pozwala na pozbycie się bakterii z powierzchni zębów (kamienia), które powodują próchnicę, zapalenia przyzębia, czy też paradontozę.

Aby nasze zęby pozostały zdrowe, należy regularnie poddawać się zabiegowi czyszczenia zębów i usuwania kamienia u dentysty raz na pól roku. Profesjonalne i regularne oczyszczanie zębów jest w stanie dokładnie usunąć odkładający się na zębach kamień oraz usunąć przebarwienia powstałe w wyniku picia kawy, czarnej herbaty, czy palenia papierosów.

Dzięki stosowanym przez nas zabiegom, materiałom i urządzeniom, nieestetyczny wygląd zębów pozostanie tylko wspomnieniem, a końcowy efekt zapewni poczucie czystości, świeżości jamy ustnej oraz pozwoli ponownie uśmiechać się bez skrępowania.

Systematyczne usuwanie kamienia i złogów nazębnych w naszym gabinecie jest w pełni skuteczne, pozwala na zachowanie prawidłowej higieny jamy ustnej oraz pięknego uśmiechu na długie lata.

Bądźmy w kontakcie

GABINET DENTAL CARE
Ul. Staszica 29, 62-800 Kalisz
telefon – 62 766 76 66
telefon – 505 190 200
email: gabinet@dentalcare.kalisz.pl 

Godziny otwarcia gabinetu: od poniedziałku do piątku od 8:00 do 20:00

8 + 9 =