Zespół ekspertów

gabinetów stomatologicznych Dental Care

Poznaj Naszych specjalistów z zakresu wszczepienia implantów,
chirurgii stomatologicznej, protetyki, cyfrowej ortodoncji, stomatologii dziecięcej, profilaktyki.

KAŻDY Z NASZEGO ZESPOŁU JEST PONADPRZECIĘTNIE
ZAANGAŻOWANY W WYKONYWANIE SWOICH OBOWIĄZKÓW

W gabinetach stomatologicznych Dental Care w  Kaliszu cały zespół pracuje ze sobą od wielu lat. Pełnimy rolę placówki medycznej z kompleksowymi usługami stomatologicznymi. Co to oznacza? W pełni wykwalifikowany personel jest w stanie pomóc Pacjentowi w wielu przypadkach problemów związanych z jamą ustną. Zajmujemy się leczeniem bólu zębów, chirurgią stomatologiczną, uzupełnianiem braków zębów poprzez implanty. Wyrównujemy zęby przy użyciu najnowocześniejszych opcji cyfrowej ortodoncji. Planujemy komputerowo cyfrowy plan leczenia, a następnie przekazujemy Pacjentowi gotowe po kilku dniach przeźroczyste nakładki ortodontyczne. Jesteśmy w stanie przeprowadzić metamorfozę Twojego uśmiechu, ponieważ na miejscu posiadamy pracownię protetyczną. Jesteśmy też w posiadaniu nowoczesnego sprzętu diagnostycznego do wykonywania zdjęć RTG oraz tomografii komputerowej. Poniżej przedstawiamy Nasz zespół ekspertów stomatologii w Kaliszu, wielkopolska.

Urszula Włodarek

stomatolog / właściciel

Aneta Smura

Higienistka stomatologiczna

Aneta Różańska

Higienistka stomatologiczna

Agata Chojnacka

Rejestratorka Medyczna

Sylwia Załężna

Higienistka stomatologiczna

Marta Chojnacka

Technik elektroradiolog

Beata Bujacz

Technik protetyk

Grzegorz Bujacz

Technik protetyk

Opinie Naszych Pacjentów

Wiktoria WiktoriaWiktoria Wiktoria
16:41 01 Dec 21
Wielu z nas wizyta u stomatologa kojarzy się z horrorem. Bólowi zębów towarzyszy bezwzględny ból brzucha ze stresu. DentalCare - Pani Doktor raz na zawsze wyleczyła moje zęby po przejściach (w tym nieudanych leczeniach kanałowych) ale i wyzbyła mnie z panicznego lęku przed siadaniem na dentystyczny fotel. Sama atmosfera podczas wizyty jest świetna, ma się wrażenie że miejsce jest przyjazne zarówno młodszym, jak i starszym pacjentom. Najważniejsze jednak jest samo leczenie - sprawne, konkretne, profesjonalne - i tu, dla nas pacjentów - bezbolesne. Polecam serdecznie to miejsce i przesympatyczną Panią Doktor.Ps. Mój mąż widząc moje „nowe” nastawienie poszedł w ciemno i również wrócił zadowolony, choć bez zęba 🙂 (podobno czasami z „ósemkami” tak jest).Pozdrawiam,Wiktoria
Tomasz GTomasz G
09:29 27 Nov 21
Wielu dentystów odwiedziłem aż w końcu trafiłem :)W całym obiekcie panuje ciepła i miła atmosfera a Pani doktor pracuje na wysokim poziomie. Szczegółowo omówiony plan działania i poczucie zaangażowania sprawia, że człowiek idzie do gabinetu z przyjemnością.
Izabela CzajaIzabela Czaja
16:40 25 Nov 21
Opieka stomatologiczna na bardzo wysokim poziomie, wizyta zawsze dokładnie na ustaloną wcześniej godzinę. Pani doktor Urszula przed przystąpieniem do czynności leczniczych zawsze dokładnie tłumaczy przebieg i konieczność wykonywanego zabiegu. Wszystko przebiega w pełnym komforcie i co najważniejsze, bezboleśnie. Na bardzo duży plus zasługuje Pani Aneta, która uwolniła mnie od uciążliwego kamienia, PROFESKA w każdym calu. Ceny adekwatne do wykonanych usług, a w tych czasach to jest duży atut. POLECAM ten gabinet, teraz mój uśmiech jest piękny i szeroki.
Marta KrancMarta Kranc
12:58 08 Sep 21
Gabinet stomatologiczny na najwyższym poziomie. Profesjonalnie wyposażony, ma na miejscu nawet pantomograf. Miałam usuwane dwie ósemki na jednej wizycie przez Panią Doktor Urszulę. Wszystko odbyło się w przeciągu 15 minut razem ze znieczuleniem i szyciem! Jestem bardzo zadowolona, bo nic nie czułam i szybko doszłam do siebie po zabiegu. Otrzymałam zalecenia pozabiegowe oraz receptę. Teraz korzystam z zabiegów piaskowania i wybielania zębów za pomocą szyn. Jestem bardzo zadowolona, wszystko czego potrzebuję znalazłam w jednym miejscu. Uważam, że cena jest adekwatna do jakości wykonywanej usługi. Polecam
Ewa KaczmarekEwa Kaczmarek
13:52 01 Sep 21
Do Pani Urszuli trafilam z polecenia mojej przyjaciolki, ktora rowniez jest z zawodu stomatologiem i podczas ostatniego roku studiow odbywala praktyki w gabinecie Dental Care, miala wiec okazje osobiscie przekonac sie o wysokiej jakosci uslugach swiadczonych przez Pania Urszule. Po studiach przyjaciolka wyjechala z Polski i zasugerowala, ze jezeli potrzebuje dobrego dentysty to uwaza, ze Pani Urszula jest najlepszym wyborem w Kaliszu. W 2012 roku udalam sie do Dental Care z prosba o dokladny przeglad mojego uzebienia. Po obejrzeniu zdjecia rentgenowskiego zostalam poinformowana, ze wczesniejsi dentysci (ktorych do tej pory czesto zmienialam) zle przeprowadzili zabieg leczenia kanalowego w zwiazku z czym trzy (teoretycznie wyleczone zeby) trzeba bylo ponownie otwierac (by doczyscic korzenie, w ktorych tworzyl sie juz stan zapalny). Jedynym dobrze wyleczonym kanalowo zebem okazal sie ten, na ktorym uczyla sie moja przyjaciolka, jeszcze jako studentka.. W zwiazku z powyzszym od 2012 roku lecze swoje zemby jedynie u Pani Urszuli, poniewaz daje mi to 100% pewnosci ze moje zeby sa pod dobra opieka.
js_loader

Formularz kontaktowy

    505 190 200