CENNIK

Podążamy za najnowszymi trendami i rozwiązaniami w stomatologii. 

Stale jesteśmy uczestnikami szkoleń, lekarze, ale także asystentki stomatologiczne oraz higienistki regularnie uczestniczą w kursach podnoszących ich kwalifikacje.


 Cennik ma charakter poglądowy, dokładny koszt leczenia zostanie podany podczas wizyty w gabinetach Dental Care

Konsultacja lekarska: od 250zł
konsultacji implantologicznych, ortodontycznych, protetycznych stomatologicznych
Dodatkowe badania w czasie konsultacji
-badanie zębów na obecność próchnicy
-badanie estetyki uśmiechu i możliwości jej poprawy
-badanie pod kątem paradontozy i problemów z dziąsłami
-badanie stawu skroniowo-żuchwowego i ocena ruchów żuchwy
-badanie napięcia mięśni żucia, które mogą być przyczyną bólów stawowych i migren
-badanie zębów pod kątem ortodontycznych zmian zgryzu
-wewnątrzustne zdjęcia rtg w celu diagnostyki ewentualnych zakażeń
-badanie ruchomości zębów
-portfolio fotograficzne twarzy, zębów i uśmiechu oraz rozmowa z pacjentem w celu uzgodnienia planu leczenia
są to dodatkowe koszty o których będziemy informować na wizycie

przyjmiemy, ale prosimy o cierpliwość , gdyż nie zawsze jest łatwo znaleźć w naszym grafiku wolny termin

pracujemy na implantach Straumann, Mega Geen, MIS, Bicon.
zabiegi implantologiczne wyceniane są indywidualne, ceny zaczynają się od 3500zł. Do dokładnej wyceny potrzebujemy zdjęć radiologicznych i badania pacjenta

koszty wypełnień w naszych gabinetach wahają się od 250 do 500 zł ( w przypadku dużych ubytków)

usunięcie zęba w zależności od stopnia trudności to koszt od 300zł do 600zł
zabiegi usuwania zębów zatrzymanych wyceniane są indywidualnie , koszt od. 800zł do 1500 zł
Odbudowa kości po ekstrakcji ( usunięciu) zęba zalecana jest w przypadku, gdy nie chcemy dopuścić do zaniku kości- koszt ok. 500- 1500zł .
Wykonujemy taką odbudowę preparatami z komórek macierzystych lub preparatami kościotwórczymi.

przedstawione koszty dotyczą tylko leczenia kanałowego, dokładną wycenę zrobimy po badaniu i ocenie zdjęć rtg
1 kanałowe ok. 600 zł
2 kanałowe ok. 1000 zł
3 kanałowe ok. 1500 zł

do wyceny potrzebujemy bardzo dużo danych, dlatego dokonujemy wyceny leczenia dopiero po wizytach konsultacyjnych na podstawie zdjęć i modeli ceny wahają się od 8000 do 16000 zł.

Zapewniając naszym pacjentom komfortowe i bezbolesne wykonanie zabiegów oraz dobre samopoczucie, podczas przeprowadzania zabiegów w naszej praktyce wykorzystujemy bardzo skuteczne preparaty i żele smakowe. Przeprowadzamy zabiegi bezboleśnie poprzez miejscowe znieczulenie błony śluzowej żelem lub spray’em. Przed rozpoczęciem zabiegu pacjent nie czuje żadnego wkłucia. Żel nakładamy na błonę śluzową w miejscu planowanego wkłucia, odczekujemy chwilę i następnie środek znieczulający jest podawany bardzo powoli – dozowany kropelkowo bez dużego ciśnienia.
Nowoczesne preparaty stosowane w naszej praktyce zapewniają komfortowe znieczulenia dla pacjentów w każdym wieku. Odpowiednie dozowanie i czas działania znieczulenia pozwala na leczenie pacjentów bez bólu w trakcie trwania zabiegu oraz po nim.
Dbamy o dobre samopoczucie naszych pacjentów i zapewniamy odpowiednią opiekę po wykonanych zabiegach i w czasie procesu gojenia.

w zależności od rodzaju protezy ich cena waha się od 500 do 2500 zł.

do wyboru mamy korony z materiałów kompozytowych – ok. 800zł, korony pełnoceramiczne – ok. 1500-3000zł, korony licowane porcelaną ok 1200- 3000zł.

Licówki:
Licówka porcelanowa 1500- 3000zł
Licówka kompozytowa 800- 1500 zł
Onlay, Inlay, Overlay w zależności od materiału od 1000 do 3000 zł

w naszych działaniach profilaktycznych ogromną wagę przykładamy do właściwej higieny jamy ustnej. Okazuje się że nie wszyscy dają sobie z tym radę.
Zapewniamy właściwy – indywidualny instruktaż higieny, cały proces higienizacji, dobór odpowiednich akcesoriów .
Koszty wizyt higienizacyjnych wahają się od 200 do 400 zł.

Chętnie zajmiemy się najmłodszymi pacjentami, ale prosimy rodziców o wcześniejsze przygotowanie maluchów do wizyt u dentysty.
Zapraszamy na wizyty adaptacyjne krótkie, nie dłużej niż 15 min – koszt takiej wizyty to 150 zł – w tym czasie pokażemy małemu pacjentowi gabinet i mamy nadzieję że po takiej wizycie chętniej nas odwiedzi następnym razem.

 • instruktaż higieny 140zł
 • wypełnienie w zębie mlecznym(kompozyt) 2 powierzchnie 200zł
 • wypełnienie w zębie mlecznym(glasjonomer) 2 powierzchnie 200zł
 • pośrednie pokrycie miazgi 150zł
 • bezpośrednie pokrycie miazgi 150zł
 • opracowanie i tymczasowe wypełnienie kanałów zęba mlecznego 200zł
 • wypełnienie w zębie mlecznym 1 powierzchnia 180zł
 • wypełnienie w zębie mlecznym duże 200zł
 • opatrunek od 180zł
 • usunięcie zęba mlecznego w znieczuleniu powierzchniowym 150zł
 • usunięcie zęba mlecznego w znieczuleniu 200zł
 • usunięcie zęba w znieczuleniu nasiękowym 150zł

 

 

 

Wiktoria WiktoriaWiktoria Wiktoria
16:41 01 Dec 21
Wielu z nas wizyta u stomatologa kojarzy się z horrorem. Bólowi zębów towarzyszy bezwzględny ból brzucha ze stresu. DentalCare - Pani Doktor raz na zawsze wyleczyła moje zęby po przejściach (w tym nieudanych leczeniach kanałowych) ale i wyzbyła mnie z panicznego lęku przed siadaniem na dentystyczny fotel. Sama atmosfera podczas wizyty jest świetna, ma się wrażenie że miejsce jest przyjazne zarówno młodszym, jak i starszym pacjentom. Najważniejsze jednak jest samo leczenie - sprawne, konkretne, profesjonalne - i tu, dla nas pacjentów - bezbolesne. Polecam serdecznie to miejsce i przesympatyczną Panią Doktor.Ps. Mój mąż widząc moje „nowe” nastawienie poszedł w ciemno i również wrócił zadowolony, choć bez zęba 🙂 (podobno czasami z „ósemkami” tak jest).Pozdrawiam,Wiktoria
Tomasz GTomasz G
09:29 27 Nov 21
Wielu dentystów odwiedziłem aż w końcu trafiłem :)W całym obiekcie panuje ciepła i miła atmosfera a Pani doktor pracuje na wysokim poziomie. Szczegółowo omówiony plan działania i poczucie zaangażowania sprawia, że człowiek idzie do gabinetu z przyjemnością.
Izabela CzajaIzabela Czaja
16:40 25 Nov 21
Opieka stomatologiczna na bardzo wysokim poziomie, wizyta zawsze dokładnie na ustaloną wcześniej godzinę. Pani doktor Urszula przed przystąpieniem do czynności leczniczych zawsze dokładnie tłumaczy przebieg i konieczność wykonywanego zabiegu. Wszystko przebiega w pełnym komforcie i co najważniejsze, bezboleśnie. Na bardzo duży plus zasługuje Pani Aneta, która uwolniła mnie od uciążliwego kamienia, PROFESKA w każdym calu. Ceny adekwatne do wykonanych usług, a w tych czasach to jest duży atut. POLECAM ten gabinet, teraz mój uśmiech jest piękny i szeroki.
Marta KrancMarta Kranc
12:58 08 Sep 21
Gabinet stomatologiczny na najwyższym poziomie. Profesjonalnie wyposażony, ma na miejscu nawet pantomograf. Miałam usuwane dwie ósemki na jednej wizycie przez Panią Doktor Urszulę. Wszystko odbyło się w przeciągu 15 minut razem ze znieczuleniem i szyciem! Jestem bardzo zadowolona, bo nic nie czułam i szybko doszłam do siebie po zabiegu. Otrzymałam zalecenia pozabiegowe oraz receptę. Teraz korzystam z zabiegów piaskowania i wybielania zębów za pomocą szyn. Jestem bardzo zadowolona, wszystko czego potrzebuję znalazłam w jednym miejscu. Uważam, że cena jest adekwatna do jakości wykonywanej usługi. Polecam
Ewa KaczmarekEwa Kaczmarek
13:52 01 Sep 21
Do Pani Urszuli trafilam z polecenia mojej przyjaciolki, ktora rowniez jest z zawodu stomatologiem i podczas ostatniego roku studiow odbywala praktyki w gabinecie Dental Care, miala wiec okazje osobiscie przekonac sie o wysokiej jakosci uslugach swiadczonych przez Pania Urszule. Po studiach przyjaciolka wyjechala z Polski i zasugerowala, ze jezeli potrzebuje dobrego dentysty to uwaza, ze Pani Urszula jest najlepszym wyborem w Kaliszu. W 2012 roku udalam sie do Dental Care z prosba o dokladny przeglad mojego uzebienia. Po obejrzeniu zdjecia rentgenowskiego zostalam poinformowana, ze wczesniejsi dentysci (ktorych do tej pory czesto zmienialam) zle przeprowadzili zabieg leczenia kanalowego w zwiazku z czym trzy (teoretycznie wyleczone zeby) trzeba bylo ponownie otwierac (by doczyscic korzenie, w ktorych tworzyl sie juz stan zapalny). Jedynym dobrze wyleczonym kanalowo zebem okazal sie ten, na ktorym uczyla sie moja przyjaciolka, jeszcze jako studentka.. W zwiazku z powyzszym od 2012 roku lecze swoje zemby jedynie u Pani Urszuli, poniewaz daje mi to 100% pewnosci ze moje zeby sa pod dobra opieka.
js_loader

kompleksowa stomatologia w jednym miejscu

płatność kartą

parking dla Pacjentów

dostęp do internetu

kawa na życzenie

wygodna poczekalnia

TV w poczekalni

klimatyzowane pomieszczenia

FORMULARZ KONAKTOWY

  Więcej o przetwarzaniu danych osobowych. Kliknij Tu.

   

  505 190 200