Ortodoncja

Ortodoncja jest działem stomatologii zajmującym się leczeniem wad zgryzu wynikających z nieprawidłowego ustawienia zębów oraz wad kości szczęk. Współczesna ortodoncja nie ma ograniczeń wiekowych -mogą z niej skorzystać Pacjenci w dowolnym wieku, ze względów estetycznych i profilaktycznych.
Nasz gabinet oferuje swoim pacjentom, w zależności od rodzaju wady, aparaty ruchome, aparaty stałe oraz kosmetyczny aparat Invisalin®.

Naszą domeną jest skuteczne i kompleksowe leczenie, dlatego wykorzystując najnowocześniejsze narzędzia i procedury terapeutyczne, jesteśmy w stanie osiągać znakomite rezultaty przy jak najmniej inwazyjnym i bardzo komfortowym procesie
dla Pacjenta.

Jedną z atrakcyjnych metod leczenia ortodontycznego dla osób dorosłych są aparaty nakładowe Invisalign®.
Są to przezroczyste nakładki na zęby wykonane na bazie cyfrowych wycisków.
To, co wyróżnia Invisalign® to dyskrecja. Nakładki są praktycznie niewidoczne, ale dzięki perfekcyjnemu dopasowaniu do zębów i mocnej konstrukcji potrafią skutecznie korygować wady zgryzu. Można je w każdej chwili zdjąć by np. umyć zęby po posiłku, dzięki czemu, przy odpowiednim stosowaniu,pozwalają zmniejszyć ilość wizyt higienizacyjnych podczas leczenia ortodontycznego- zdecydowanie polecamy ten sposób korygowania wad zgryzu.

 

Tylko stabilna pozycja zębów jest gwarancja pięknego uśmiechu.

Bądźmy w kontakcie

GABINET DENTAL CARE
Ul. Staszica 29, 62-800 Kalisz
telefon – 62 766 76 66
telefon – 505 190 200
email: gabinet@dentalcare.kalisz.pl 

Godziny otwarcia gabinetu: od poniedziałku do piątku od 8:00 do 20:00

10 + 6 =