Strefa Pacjenta

Wytyczne dla Pacjenta w czasie pandemii

jak powinniśmy zachować się podczas wizyty w Dental Care Kalisz

W Dental Care Kalisz dokładamy wszelkich starań, by w tym trudnym dla wszystkich okresie zadbać o zdrowie zębów Pacjentów. Pragniemy pomóc usunąć wszelkie dolegliwości pojawiające się w jamie ustnej przy zachowaniu najwyższych standardów bezpieczeństwa. Z tego też powodu przygotowaliśmy wytyczne, które pomogą Ci odpowiednio przygotować się do wizyty w klinice bez obawy, że wprowadzone przez nas zasady postępowania będą dla Ciebie niejasne.
 

WAŻNA INFORMACJA

W związku z obecnym zagrożeniem epidemiologicznym, na terenie gabinetów stomatologicznych Dental Care mogą przebywać jedynie osoby oczekujące na umówioną wizytę (w przypadku osób niepełnosprawnych i dzieci do 18 r.ż. – wraz z 1 opiekunem)

Wytyczne:

 1. Wszyscy Pacjenci umawiani są wyłącznie drogą telefoniczną: 505 190 200. Podczas rozmowy zostanie przeprowadzony wywiad, z którego będziemy mogli się dowiedzieć:
  a) czy w ostatnim czasie miałeś/aś kontakt z osobą zarażoną koronawirusem lub osobą przebywającą na kwarantannie,
  b) czy przebywałeś/aś za granicą w przeciągu ostatnich 14 dni,
  c) czy występują u Ciebie objawy choroby, takie jak kaszel, katar, duszności, gorączka, zapalenie spojówek lub biegunka.
 

Pamiętaj, aby pod żadnym pozorem nie przychodzić do naszej kliniki w celu umówienia się na wizytę!

 1. Dzień przed wizytą otrzymasz wiadomość sms z prośbą o potwierdzenie terminu wizyty. Zostaniesz w niej również poproszony o wykonanie higieny jamy ustnej w domu przed przybyciem do naszych gabinetów.
 2. Do gabinetu Dental Care należy przyjechać punktualnie, aby uniknąć dużej liczby Pacjentów w poczekalni. Jeśli możesz się spóźnić lub będziesz przed czasem, prosimy zadzwonić do nas.
 3. Przed wizytą każdemu Pacjentowi bezdotykowo mierzona jest temperatura na szyi oraz na czole. Ponadto należy zdezynfekować ręce specjalnym preparatem, który otrzymasz w naszej klinice.
 4. Prosimy o przychodzenie do naszej kliniki bez osób towarzyszących. Wyjątkiem są nieletni, którzy mogą przyjść z jednym opiekunem lub rodzicem.
 5. Przed wizytą poprosimy Cię o podpisanie wywiadu epidemiologicznego oraz oświadczenia dotyczącego zarażeń drobnoustrojami przenoszonymi drogą kropelkową. W celu przyspieszenia procesu te dokumenty mogą Ci zostać dostarczone drogą mailową, które podpisane należy następnie przynieść do naszej kliniki.
 6. Prosimy o bezwzględne stosowanie się do wszystkich poleceń personelu.
 7. Po zakończonym leczeniu zostaniesz poproszony o zdezynfekowanie rąk.
 8. Jeśli to tylko możliwe prosimy, aby wszystkie płatności były wykonywane w sposób bezgotówkowy.

  Jesteśmy przekonani, że Twoja wizyta w naszej klinice w tym trudnym czasie będzie przebiegać w pełni komfortowo i całkowicie bezpiecznie, a to za sprawą zastosowanych przez nas środków ostrożności oraz wprowadzonych procedur. Aby umówić się na wizytę, wystarczy zadzwonić pod numer telefonu 505 190 200 lub wypełnić formularz poniżej.

Nasi Pacjenci oceniają

Wiktoria WiktoriaWiktoria Wiktoria
16:41 01 Dec 21
Wielu z nas wizyta u stomatologa kojarzy się z horrorem. Bólowi zębów towarzyszy bezwzględny ból brzucha ze stresu. DentalCare - Pani Doktor raz na zawsze wyleczyła moje zęby po przejściach (w tym nieudanych leczeniach kanałowych) ale i wyzbyła mnie z panicznego lęku przed siadaniem na dentystyczny fotel. Sama atmosfera podczas wizyty jest świetna, ma się wrażenie że miejsce jest przyjazne zarówno młodszym, jak i starszym pacjentom. Najważniejsze jednak jest samo leczenie - sprawne, konkretne, profesjonalne - i tu, dla nas pacjentów - bezbolesne. Polecam serdecznie to miejsce i przesympatyczną Panią Doktor.Ps. Mój mąż widząc moje „nowe” nastawienie poszedł w ciemno i również wrócił zadowolony, choć bez zęba 🙂 (podobno czasami z „ósemkami” tak jest).Pozdrawiam,Wiktoria
Tomasz GTomasz G
09:29 27 Nov 21
Wielu dentystów odwiedziłem aż w końcu trafiłem :)W całym obiekcie panuje ciepła i miła atmosfera a Pani doktor pracuje na wysokim poziomie. Szczegółowo omówiony plan działania i poczucie zaangażowania sprawia, że człowiek idzie do gabinetu z przyjemnością.
Izabela CzajaIzabela Czaja
16:40 25 Nov 21
Opieka stomatologiczna na bardzo wysokim poziomie, wizyta zawsze dokładnie na ustaloną wcześniej godzinę. Pani doktor Urszula przed przystąpieniem do czynności leczniczych zawsze dokładnie tłumaczy przebieg i konieczność wykonywanego zabiegu. Wszystko przebiega w pełnym komforcie i co najważniejsze, bezboleśnie. Na bardzo duży plus zasługuje Pani Aneta, która uwolniła mnie od uciążliwego kamienia, PROFESKA w każdym calu. Ceny adekwatne do wykonanych usług, a w tych czasach to jest duży atut. POLECAM ten gabinet, teraz mój uśmiech jest piękny i szeroki.
Marta KrancMarta Kranc
12:58 08 Sep 21
Gabinet stomatologiczny na najwyższym poziomie. Profesjonalnie wyposażony, ma na miejscu nawet pantomograf. Miałam usuwane dwie ósemki na jednej wizycie przez Panią Doktor Urszulę. Wszystko odbyło się w przeciągu 15 minut razem ze znieczuleniem i szyciem! Jestem bardzo zadowolona, bo nic nie czułam i szybko doszłam do siebie po zabiegu. Otrzymałam zalecenia pozabiegowe oraz receptę. Teraz korzystam z zabiegów piaskowania i wybielania zębów za pomocą szyn. Jestem bardzo zadowolona, wszystko czego potrzebuję znalazłam w jednym miejscu. Uważam, że cena jest adekwatna do jakości wykonywanej usługi. Polecam
Ewa KaczmarekEwa Kaczmarek
13:52 01 Sep 21
Do Pani Urszuli trafilam z polecenia mojej przyjaciolki, ktora rowniez jest z zawodu stomatologiem i podczas ostatniego roku studiow odbywala praktyki w gabinecie Dental Care, miala wiec okazje osobiscie przekonac sie o wysokiej jakosci uslugach swiadczonych przez Pania Urszule. Po studiach przyjaciolka wyjechala z Polski i zasugerowala, ze jezeli potrzebuje dobrego dentysty to uwaza, ze Pani Urszula jest najlepszym wyborem w Kaliszu. W 2012 roku udalam sie do Dental Care z prosba o dokladny przeglad mojego uzebienia. Po obejrzeniu zdjecia rentgenowskiego zostalam poinformowana, ze wczesniejsi dentysci (ktorych do tej pory czesto zmienialam) zle przeprowadzili zabieg leczenia kanalowego w zwiazku z czym trzy (teoretycznie wyleczone zeby) trzeba bylo ponownie otwierac (by doczyscic korzenie, w ktorych tworzyl sie juz stan zapalny). Jedynym dobrze wyleczonym kanalowo zebem okazal sie ten, na ktorym uczyla sie moja przyjaciolka, jeszcze jako studentka.. W zwiazku z powyzszym od 2012 roku lecze swoje zemby jedynie u Pani Urszuli, poniewaz daje mi to 100% pewnosci ze moje zeby sa pod dobra opieka.
js_loader

kompleksowa stomatologia w jednym miejscu

płatność kartą

parking dla Pacjentów

dostęp do internetu

kawa na życzenie

wygodna poczekalnia

TV w poczekalni

klimatyzowane pomieszczenia

FORMULARZ KONTAKTOWY

  Więcej o przetwarzaniu danych osobowych. Kliknij Tu.

   

  505 190 200