Chirurgia stomatologiczna

usuwanie zębów, resekcja korzeni, podnoszenie zatoki szczękowej

Bezbolesne usuwanie zębów. Czy to możliwe?

Kompleksowe leczenie pacjentów w naszym gabinecie wymaga przeprowadzania pełnej gamy zabiegów chirurgicznych od prostych ekstrakcji (usunięcia zębów), do najbardziej skomplikowanych zabiegów koniecznych do leczenia implantologicznego, ortodontycznego, czy protetycznego. Wszystkie zabiegi chirurgiczno-stomatologiczne przeprowadzamy w naszym gabinecie z zachowaniem najwyższych standardów higienicznych. Dbając o komfort i samopoczucie naszych pacjentów szczególną uwagę zwracamy na bezbolesne wykonywanie zabiegów, m.in. usuwanie zębów. Wieloletnie doświadczenie w zabiegach chirurgicznych pozwala na dobranie najbardziej odpowiedniej metody zabiegowej, która stanowi dla pacjenta najkorzystniejsze i najmniej bolesne rozwiązanie. Każdy przeprowadzany przez nas zabieg chirurgiczny pozwala w przyszłości na skuteczną i estetyczną rekonstrukcję implanto-protetyczną.

Wykonywana przez nas szeroka gama zabiegów chirurgicznych, koniecznych do zapewnienia naszym pacjentom kompletnego leczenia:

Wykonywana przez nas szeroka gama zabiegów chirurgicznych, koniecznych do zapewnienia naszym pacjentom kompletnego leczenia:

 • usuwanie zębów,
 • usuwanie górnych i dolnych zębów mądrości (tzw. ósemek),
 • usuwanie zatrzymanych zębów,
 • zabiegi podcięcia wędzidełka wargi górnej i dolnej (wspomagające leczenie wad zgryzu lub profilaktyczne),
 • resekcje korzeni zębów,
 • pokrywanie recesji dziąsłowych
 • plastyka dziąseł,
 • wydłużenie korony klinicznej – konieczne podczas protetycznej odbudowy zęba z zastosowaniem korony, w sytuacji gdy ząb jest zniszczony pod dziąsłowo,
 • stany zapalne i nacięcie ropni,
 • sterowana regeneracja kości,
 • podnoszenie dna zatoki szczękowej,
  kieretaż.

Co wykonujemy w zakresie chirurgii stomatologicznej w Dental Care Kalisz?

Jak oceniają Nas pacjenci

Wiktoria WiktoriaWiktoria Wiktoria
16:41 01 Dec 21
Wielu z nas wizyta u stomatologa kojarzy się z horrorem. Bólowi zębów towarzyszy bezwzględny ból brzucha ze stresu. DentalCare - Pani Doktor raz na zawsze wyleczyła moje zęby po przejściach (w tym nieudanych leczeniach kanałowych) ale i wyzbyła mnie z panicznego lęku przed siadaniem na dentystyczny fotel. Sama atmosfera podczas wizyty jest świetna, ma się wrażenie że miejsce jest przyjazne zarówno młodszym, jak i starszym pacjentom. Najważniejsze jednak jest samo leczenie - sprawne, konkretne, profesjonalne - i tu, dla nas pacjentów - bezbolesne. Polecam serdecznie to miejsce i przesympatyczną Panią Doktor.Ps. Mój mąż widząc moje „nowe” nastawienie poszedł w ciemno i również wrócił zadowolony, choć bez zęba 🙂 (podobno czasami z „ósemkami” tak jest).Pozdrawiam,Wiktoria
Tomasz GTomasz G
09:29 27 Nov 21
Wielu dentystów odwiedziłem aż w końcu trafiłem :)W całym obiekcie panuje ciepła i miła atmosfera a Pani doktor pracuje na wysokim poziomie. Szczegółowo omówiony plan działania i poczucie zaangażowania sprawia, że człowiek idzie do gabinetu z przyjemnością.
Izabela CzajaIzabela Czaja
16:40 25 Nov 21
Opieka stomatologiczna na bardzo wysokim poziomie, wizyta zawsze dokładnie na ustaloną wcześniej godzinę. Pani doktor Urszula przed przystąpieniem do czynności leczniczych zawsze dokładnie tłumaczy przebieg i konieczność wykonywanego zabiegu. Wszystko przebiega w pełnym komforcie i co najważniejsze, bezboleśnie. Na bardzo duży plus zasługuje Pani Aneta, która uwolniła mnie od uciążliwego kamienia, PROFESKA w każdym calu. Ceny adekwatne do wykonanych usług, a w tych czasach to jest duży atut. POLECAM ten gabinet, teraz mój uśmiech jest piękny i szeroki.
Marta KrancMarta Kranc
12:58 08 Sep 21
Gabinet stomatologiczny na najwyższym poziomie. Profesjonalnie wyposażony, ma na miejscu nawet pantomograf. Miałam usuwane dwie ósemki na jednej wizycie przez Panią Doktor Urszulę. Wszystko odbyło się w przeciągu 15 minut razem ze znieczuleniem i szyciem! Jestem bardzo zadowolona, bo nic nie czułam i szybko doszłam do siebie po zabiegu. Otrzymałam zalecenia pozabiegowe oraz receptę. Teraz korzystam z zabiegów piaskowania i wybielania zębów za pomocą szyn. Jestem bardzo zadowolona, wszystko czego potrzebuję znalazłam w jednym miejscu. Uważam, że cena jest adekwatna do jakości wykonywanej usługi. Polecam
Ewa KaczmarekEwa Kaczmarek
13:52 01 Sep 21
Do Pani Urszuli trafilam z polecenia mojej przyjaciolki, ktora rowniez jest z zawodu stomatologiem i podczas ostatniego roku studiow odbywala praktyki w gabinecie Dental Care, miala wiec okazje osobiscie przekonac sie o wysokiej jakosci uslugach swiadczonych przez Pania Urszule. Po studiach przyjaciolka wyjechala z Polski i zasugerowala, ze jezeli potrzebuje dobrego dentysty to uwaza, ze Pani Urszula jest najlepszym wyborem w Kaliszu. W 2012 roku udalam sie do Dental Care z prosba o dokladny przeglad mojego uzebienia. Po obejrzeniu zdjecia rentgenowskiego zostalam poinformowana, ze wczesniejsi dentysci (ktorych do tej pory czesto zmienialam) zle przeprowadzili zabieg leczenia kanalowego w zwiazku z czym trzy (teoretycznie wyleczone zeby) trzeba bylo ponownie otwierac (by doczyscic korzenie, w ktorych tworzyl sie juz stan zapalny). Jedynym dobrze wyleczonym kanalowo zebem okazal sie ten, na ktorym uczyla sie moja przyjaciolka, jeszcze jako studentka.. W zwiazku z powyzszym od 2012 roku lecze swoje zemby jedynie u Pani Urszuli, poniewaz daje mi to 100% pewnosci ze moje zeby sa pod dobra opieka.
js_loader

kompleksowa stomatologia w jednym miejscu

płatność kartą

parking dla Pacjentów

dostęp do internetu

kawa na życzenie

wygodna poczekalnia

TV w poczekalni

klimatyzowane pomieszczenia

FORMULARZ KONTAKTOWY

  Więcej o przetwarzaniu danych osobowych. Kliknij Tu.

   

  505 190 200