Protetyka

Od wielu lat zapewniamy naszym pacjentom piękny i estetyczny uśmiech oraz naturalny wygląd. Proponujemy różne uzupełnienia brakujących zębów lub ubytków. Wymagania każdego pacjenta są przez nas indywidualnie rozpatrywane i w zależności od obszaru i miejsca braków zębowych, stomatolog prowadzący może zaproponować różnego rodzaju uzupełnienia protetyczne. Dotyczyć to może wielu przypadków braku korony, braku całego zęba, braku kilku zębów lub też całkowitego braku uzębienia. Każdemu pacjentowi proponujemy i uzgadniamy w każdym z przypadków indywidualny plan leczenia, bazujący na kilku wygodnych rozwiązaniach dla pacjenta, opartych na badaniach diagnostycznych. Pacjent wraz z protetykiem wybierają najlepszą opcję w danym przypadku.
Proponujemy kompleksowe rozwiązania, które w oparciu o uzgodniony indywidualny plan leczenia polegają min. na zastąpieniu brakujących zębów poprzez korony, mosty, implanty zębów, protezy, czy najnowsze techniki miniimplantologii.
Dzięki stosowanym przez nas zabiegom, brak zębów pozostanie tylko wspomnieniem, a estetyczny efekt końcowy to wypadkowa profesjonalnej obsługi oraz pracy najlepszych specjalistów.

Świat w Kawałkach

Świat w Kawałkach To cykl wydarzeń podróżniczych, których organizatorem jest Dental CARE – Gabinety Stomatologiczne. O wydarzeniu Poza swoją podstawową działalnością, jaka jest szeroka oferta usług stomatologicznych, Dental CARE propaguje aktywny styl życia i podróże,...

Bądźmy w kontakcie

GABINET DENTAL CARE
Ul. Staszica 29, 62-800 Kalisz
telefon – 62 766 76 66
telefon – 505 190 200
email: gabinet@dentalcare.kalisz.pl 

Godziny otwarcia gabinetu: od poniedziałku do piątku od 8:00 do 20:00

5 + 7 =