O Nas

Połączyła nas wspólna pasja tworzenia harmonijnych, zadbanych i pięknych uśmiechów naszych pacjentów. Dzięki pracy zespołowej, ogromnemu doświadczeniu i wiedzy zdobytej w trakcie szkoleń oraz kursów zawodowych możemy zaoferować państwu absolutnie najlepszą jakość leczenia.Zapraszamy na wizytę – zaproponujemy różne warianty leczenia, wspólnie wybierzemy najlepszy.

Gdy w 1993r otwierałam gabinet stomatologiczny na ul. Wolności,  chciałam stworzyć miejsce, gdzie pacjenci przychodziliby bez strachu, z nadzieją na pomoc i leczenie bez bólu.Po dwóch przeprowadzkach, od 2001r. gabinet dental CARE na stałe zameldował się na ulicy Staszica 29, na rogu z ulicą Młynarską. Dużo czasu upłynęło od początku, czasu spędzonego nad książkami, na wykładach, ćwiczeniach, na zjazdach zawodowych, kursach krajowych i zagranicznych. Mam nadzieję, że ten czas poświęcony na naukę przekłada się na poziom usług w gabinecie. Gabinet dental CARE to miejsce w którym oferujemy Państwu duży zakres usług stomatologicznych, staramy się leczyć kompleksowo,wg, najlepszych standardów, dbając o najwyższą jakość naszych usług .

Kiedy w roku 2003r. instalowaliśmy mikroskop stomatologiczny, był to jedyny mikroskop w okolicy 100 km. Potem, w 2013r.  jako pierwsi w naszej okolicy posiadaliśmy  tomograf komputerowy, bardzo przydatny do diagnostyki stomatologicznej, niezastąpiony przy Obecnie mamy do dyspozycji pracownie protetyczną” dental CARE PROTETYKA„ oraz Pracownię Rentgenowską 3DTomografia – która wyposażona jest w najnowszy sprzęt do diagnostyki rentgenologicznej- nasz ostatni nabytek to tomograf firmy Carestream CS9600.Zadowoleni i uśmiechnięci pacjenci, których grono stale się powiększa, to najlepsza wizytówka gabinetu. Wasz uśmiech jest dla nas ważny!
Zapraszam. Umów się na wizytę, razem ustalimy, jak możemy Ci pomóc. A na wstępie zapraszamy do przejrzenia działu „Nasze Usługi” 

Lek. stom. Urszula Włodarek

co mówią o nas Pacjenci

Opinie Naszych Pacjentów

dental Care Kalisz
4.5
Na podstawie 57 opinii
powered by Google
iMachoiMacho
19:07 11 Jan 23
Nie czekam do jutra, oceniam odrazu. Dziś usuwałem górną 7. Wszyscy wiedzą z jakim stresem wiąże się taka wizyta, tym-bardziej że to pierwsze moje rwanie w wieku 42 lat.. niestety nie ostatnie. W każdym razie, bezbolesny zabieg z miłej atmosferze. Od początku czułem się bezpiecznie. Cały zabieg odbył się delikatnie i bezboleśnie. Narazie , po całym dniu nie musiałem brać żadnej tabletki przeciwbólowej(oby tak dalej ) Wiedziałem że takie fajne dziewczyny nie mogą zrobić krzywdy. Polecam dla bojących się- takich jak ja :)Maciek.
Justyna MichalakJustyna Michalak
07:23 27 Dec 22
Bardzo rzadko wystawiam opinie. Profesjonalne podejście do pacjenta. Bardzo szybki termin przyjęcia. Miałam wyrywaną ósemkę w ciąży, mimo obaw nie było bólu w trakcie i po. Polecam wszystkim gabinet i cały personel.
Monika MarciniakMonika Marciniak
16:55 14 Oct 22
Pierwszy raz pszed chwila zadw by dowiedzieć się ponieważ krwawi mi.miedzy robiona kanałowym zębem 4 zrobionym wczesniej pszedz innego dentyste odebrała mila pani higienistka Pani Sylwia niestety nie było już lekarza ktory by mógł mnie przyjąć obejrzeć ząb ale ta pani zrobila wszystko co w jej mocy by mi pomóc poświęcila mi czas wytłumaczyła naprawde fajna empatia oby więcej takich osób...mysle o odwiedzeniu tej kliniki kolejnym razem poniewaz pani wzbudziła i mnie zaufanie i rozmową dla mnie ktora poświęcila byla cenna i to dla mnie ważne dziękuję pani Sylwio pozdrawiam serdecznie wszystkich
Margarita RożekMargarita Rożek
13:01 11 Sep 22
W 100000% polecam zabieg usuwania ósemki górnej. Potrwało to max 3 minuty wraz z podaniem znieczulenia. Należę do osób, które boja się tylko dentysty w życiu, ale na prawdę brak obaw. Zostało mi w pełni wytłumaczone jak postępować po, aby jak najmniej odczuwać skutki uboczne. W zwiazku z tym nie miałam opuchlizny nawet. Dziś 2 dzień po a ja tylko 3 tabletki przeciwbole wzięłam. Jeżeli miałabym kiedykolwiek usunąć jeszcze zęba ( chociaż mam nadzieję że nie!!) To pójdę do dentalcare.
Jakub OstrowskiJakub Ostrowski
16:33 16 Aug 22
Bardzo profesjonalnie, sympatycznie, rzeczowo. Uwaga dla ludzi, którzy boją się, że będzie bolało i wygląda strasznie bo np.zęba prawie nie widać lub jest mocno ukruszony - Pani doktor ma solidne znieczulenia i nie ma żadnego problemu... nic nie czuć. Teraz namówię żonę i polecę Dental Care znajomym! Dziękuję i do zobaczenia na przeglądach !
js_loader

Kompleksowa stomatologia w jednym miejscu

Płatność kartą

Parking dla Pacjentów

Dostęp do internetu

Kawa na życzenie

Wygodna poczekalnia

TV w poczekalni

Klimatyzowane pomieszczenia

Umów się na wizytę

Wypełnij szybki formularz kontaktowy chcąc umówić się na wizytę. Możesz też dowiedzieć się o dostępnych terminach. Zostaw nam numer telefonu dodatkowo jeśli chcesz adres mailowy.

505 190 200