Dbamy o zdrowy i ładny uśmiech naszych pacjentów

Nieprzerwanie od 1997 roku.

Praca to nie wszystko

Podróże kształcą

nas

Nieprzerwanie od 1993r. dbamy o zdrowy i ładny uśmiech naszych pacjentów, obejmując opieką stomatologiczną całe rodziny. Nasze doświadczenia oraz nowoczesny sprzęt i materiały spełniające najbardziej wygórowane normy, pozwalają na wykonywanie zabiegów na najwyższym poziomie. Cały czas podnosimy naszą wiedzę i systematycznie uczestniczymy w szkoleniach krajowych i zagranicznych. Jakość i efekty naszych zbiegów i usług są doceniane przez liczne grono lojalnych i zadowolonych pacjentów.
Wszystkie zabiegi przeprowadzamy bezboleśnie dzięki nowoczesnym systemom znieczuleń. Jakość leczenia pozwala zapewnić wykorzystywanie mikroskopu do leczenia trudnych przypadków oraz ułatwiająca diagnostykę radiowizjografia (zdjęcia RTG), bezpośrednio przy fotelu. Zdobyte nasze prawie 20-letnie doświadczenie gwarantuje profesjonalne i estetyczne leczenie.
Miły personel, przyjazne wnętrza, bezstresowa atmosfera – to wszystko dla Państwa, by wizyta u dentysty była pozytywnym doświadczeniem.

 

  • Leczenie w naszym gabinecie objęte jest gwarancją,
  • używamy wyłącznie materiałów renomowanych firm gwarantujących najwyższą jakość,
  • przypominamy o umówionych terminach,
  • akceptujemy karty płatnicze,
  • wysoka jakość leczenia za rozsądną cenę.

Poznaj nasz zespół

 

URSZULA WŁODAREK

Lekarz stomatolog

Lekarz stomatolog. Master of Esthetic Implant Dentistry, członek Międzynarodowej Organizacji Implantologicznej ITI. Ukończyła Pomorską Akademię Medyczną w Szczecinie, po studiach doświadczenie zdobywała na oddziale Chirurgii Szczękowej, a od 1993 prowadzi własną prywatną praktykę stomatologiczną. Pasjonatka i zadeklarowana zwolenniczka stomatologii interdyscyplinarnej. Dla zapewnienia najwyższych standardów leczenia, swoją wiedzę uzupełniała i poszerzała na licznych kursach i szkoleniach w Polsce i w ośrodkach szkoleniowych na całym świecie.

ANETA SMURA

Dyplomowana pielęgniarka

Dyplomowana pielęgniarka, higienistka, od lat w zawodzie. Uczestniczyła w wielu kursach i szkoleniach na temat profilaktyki jamy ustnej, z uwagą śledzi najnowsze osiągnięcia w stomatologii i wykorzystuje je w codziennej pracy, motywując pacjentów do zmiany złych nawyków higienicznych oraz do utrzymywania perfekcyjnej higieny jamy ustnej.
Certyfikaty

ANETA RÓŻAŃSKA

Higienistka stomatologiczna

Dyplomowana higienistka stomatologiczna od lat z zaangażowaniem wykonująca swój zawód. Jest pasjonatką kreowania zdrowego uśmiechu oraz zdrowych nawyków higienicznych. Nieustannie uczestniczy w kursach i szkoleniach podnoszących wiedzę teoretyczną i praktyczną w obszarze zabiegów higienicznych i nawyków pozwalających zachować piękny uśmiech pacjentów. Posiada ogromne doświadczenie w asystowaniu przy zabiegach chirurgicznych i implantologicznych.
Certyfikaty

SYLWIA ZAŁĘŻNA

Dyplomowana higienistka

Dyplomowana higienistka z kilkunastoletnim stażem w naszym gabinecie. Wiedzę zdobytą na szkoleniach i ogromne doświadczenie stara się przekazać pacjentom w codziennej pracy. Niezastąpiona zarówno przy pracy z naszymi małymi pacjentami, jak i w zabiegach chirurgicznych. Z pasją i zaangażowaniem wykonuje swój zawód, zapewniając indywidualne podejście do pacjenta.

Po pracy. dentalCARE na Świecie.

Zapraszamy Państwa do odwiedzenia profilu praktyki dentalCARE na Facebooku:

Świat w Kawałkach

Świat w Kawałkach To cykl wydarzeń podróżniczych, których organizatorem jest Dental CARE – Gabinety Stomatologiczne. O wydarzeniu Poza swoją podstawową działalnością, jaka jest szeroka oferta usług stomatologicznych, Dental CARE propaguje aktywny styl życia i podróże,...

Bądźmy w kontakcie

GABINET DENTAL CARE
Ul. Staszica 29, 62-800 Kalisz
telefon – 62 766 76 66
telefon – 505 190 200
email: gabinet@dentalcare.kalisz.pl 

Godziny otwarcia gabinetu: od poniedziałku do piątku od 8:00 do 20:00

8 + 9 =