POZNAJ HISTORIĘ

gabinetów stomatologicznych Dental Care

Początek działalności gabinetu stomatologicznego w Kaliszu

   Gdy w 1993r otwierałam gabinet stomatologiczny na ul. Wolności,  chciałam stworzyć miejsce, gdzie pacjenci przychodziliby bez strachu, z nadzieją na pomoc i leczenie bez bólu.

Po dwóch przeprowadzkach, od 2001r. gabinet  dental CARE na stałe zameldował się na ulicy Staszica 29, na rogu z ulicą Młynarską. Dużo czasu upłynęło od początku, czasu spędzonego nad książkami, na wykładach, ćwiczeniach, na zjazdach zawodowych, kursach krajowych i zagranicznych. Mam nadzieję, że ten czas poświęcony na naukę przekłada się na poziom usług w gabinecie.

 Gabinet dental CARE to miejsce w którym oferujemy Państwu duży zakres usług stomatologicznych, staramy się leczyć kompleksowo,wg, najlepszych standardów, dbając o najwyższą jakość naszych usług .

Kiedy w roku 2003r. instalowaliśmy mikroskop stomatologiczny, był to jedyny mikroskop w okolicy 100 km. Potem, w 2013r.  jako pierwsi w naszej okolicy posiadaliśmy  tomograf komputerowy, bardzo przydatny do diagnostyki stomatologicznej, niezastąpiony przy implantach.

Obecnie mamy do dyspozycji pracownie protetyczną” dental CARE PROTETYKA „ oraz Pracownię Rentgenowską 3DTomografia – która wyposażona jest w najnowszy sprzęt do diagnostyki rentgenologicznej- nasz ostatni nabytek to tomograf firmy Carestream CS9600.

Zadowoleni i uśmiechnięci pacjenci, których grono stale się powiększa, to najlepsza wizytówka gabinetu. Wasz uśmiech jest dla nas ważny!

Zapraszam. Umów się na wizytę, razem ustalimy, jak możemy Ci pomóc. A na wstępie zapraszamy do przejrzenia działu „Nasze Usługi”

Lek. stom. Urszula Włodarek

 • Leczenie w naszym gabinecie objęte jest gwarancją
 • Używamy wyłącznie materiałów renomowanych firm gwarantujących najwyższą jakość,
 • Przypominamy o umówionych terminach,
 • Akceptujemy karty płatnicze,
 • Wysoka jakość leczenia za rozsądną cenę.

kompleksowa stomatologia w jednym miejscu

płatność kartą

parking dla Pacjentów

dostęp do internetu

kawa na życzenie

wygodna poczekalnia

TV w poczekalni

klimatyzowane pomieszczenia

FORMULARZ KONTAKTOWY

  Więcej o przetwarzaniu danych osobowych. Kliknij Tu.

   

  505 190 200