Dental Care dla wszystkich

Pasja i nowoczesna technika

Dbamy o zdrowy i ładny uśmiech naszych pacjentów

Nieprzerwanie od 1993 roku.

O nas

Jesteśmy zespołem, który już prawie dwadzieścia lat pracuje razem. Połączyła nas wspólna pasja tworzenia harmonijnych, zadbanych i pięknych uśmiechów naszych pacjentów.
Dzięki pracy zespołowej, ogromnemu doświadczeniu i wiedzy zdobytej w trakcie szkoleń oraz kursów zawodowych możemy zaoferować państwu absolutnie najlepszą jakość leczenia.

Przekonaj się!

Zapraszamy na wizytę – zaproponujemy różne warianty leczenia, wspólnie wybierzemy najlepszy.

 

Poznaj nasz zespół

 

URSZULA WŁODAREK

Lekarz stomatolog

Lekarz stomatolog. Master of Esthetic Implant Dentistry, członek Międzynarodowej Organizacji Implantologicznej ITI. Ukończyła Pomorską Akademię Medyczną w Szczecinie, po studiach doświadczenie zdobywała na oddziale Chirurgii Szczękowej, a od 1993 prowadzi własną prywatną praktykę stomatologiczną. Pasjonatka i zadeklarowana zwolenniczka stomatologii interdyscyplinarnej. Dla zapewnienia najwyższych standardów leczenia, swoją wiedzę uzupełniała i poszerzała na licznych kursach i szkoleniach w Polsce i w ośrodkach szkoleniowych na całym świecie.

ANETA SMURA

Dyplomowana pielęgniarka

Dyplomowana pielęgniarka, higienistka, od lat w zawodzie. Uczestniczyła w wielu kursach i szkoleniach na temat profilaktyki jamy ustnej, z uwagą śledzi najnowsze osiągnięcia w stomatologii i wykorzystuje je w codziennej pracy, motywując pacjentów do zmiany złych nawyków higienicznych oraz do utrzymywania perfekcyjnej higieny jamy ustnej.
Certyfikaty

ANETA RÓŻAŃSKA

Higienistka stomatologiczna

Dyplomowana higienistka stomatologiczna od lat z zaangażowaniem wykonująca swój zawód. Jest pasjonatką kreowania zdrowego uśmiechu oraz zdrowych nawyków higienicznych. Nieustannie uczestniczy w kursach i szkoleniach podnoszących wiedzę teoretyczną i praktyczną w obszarze zabiegów higienicznych i nawyków pozwalających zachować piękny uśmiech pacjentów. Posiada ogromne doświadczenie w asystowaniu przy zabiegach chirurgicznych i implantologicznych.
Certyfikaty

SYLWIA ZAŁĘŻNA

Dyplomowana higienistka

Dyplomowana higienistka z kilkunastoletnim stażem w naszym gabinecie. Wiedzę zdobytą na szkoleniach i ogromne doświadczenie stara się przekazać pacjentom w codziennej pracy. Niezastąpiona zarówno przy pracy z naszymi małymi pacjentami, jak i w zabiegach chirurgicznych. Z pasją i zaangażowaniem wykonuje swój zawód, zapewniając indywidualne podejście do pacjenta.

Certyfikaty

Po pracy. dentalCARE i sport

Zapraszamy Państwa do odwiedzenia profilu praktyki dentalCARE na Facebooku:

Zęby mleczne, stałe i następne: IMPLANTY – co to jest?

Co to są IMPLANTY ZĘBOWE, kto może je mieć i w jakich sytuacjach się zakłada  - pytamy dr Urszulę Włodarek, która od 27 lat prowadzi  jeden z najbardziej uznanych gabinetów stomatologicznych w Kaliszu - DentalCare. To tutaj można nie tylko leczyć zęby dzieci i...

Dental Care ma 25 lat!

Dental Care ma 25 lat!

W tym roku Dental Care obchodzi swoje 25 lecie. To duży powód do dumy: stopniowo, dzień po dniu leczymy ludzi, przywracamy im uśmiech. 25 lat oznacza też, że nasi Pacjenci doceniają to co dla nich robimy, że stale do nas wracają i że lubimy się nawzajem. 25 lecie to...

Bądźmy w kontakcie

GABINET DENTAL CARE
Ul. Staszica 29, 62-800 Kalisz
telefon – 62 766 76 66
telefon – 505 190 200
email: gabinet@dentalcare.kalisz.pl 

Godziny otwarcia gabinetu: od poniedziałku do piątku od 8:00 do 20:00

13 + 7 =